Norgesmesterskap 2008

Dato        5. og 6. desember 2008

Sted         Oppsalarena

Arrangør  Mudo Team Tveita/Furuset

Oppdatert info 30. nov - 18:45

Program Fredag 5. desember
Registrering mønster (1 time) 
    
16:00   Innveiing kamp (2 timer)                                             
18:00   Mønster Cup, Par, Synkron og Team                                      
18:00   Klasse 210 - Junior - Jenter cup høy                                       
18:00   Klasse 230 - Junior - Gutter cup høy                                      
18:20   Klasse 311 - Senior I - Kvinner cup høy                                             
18:05   Klasse 313 - Senior III - Kvinner cup høy                                          
18:10   Klasse 331 - Senior I - Menn cup høy                                    
18:25   Klasse 333 - Senior III - Menn cup høy                                              
18:45   Klasse 400 - Par cup                                      
19:00   Klasse 450 - Par dan                                      
19:15   Klasse 600 - Synkron - Kvinner dan                                       
19:25   Klasse 650 - Synkorn - Menn dan                                          
19:30   Klasse 700 - Team                                         
19:45   Premieutdeling Mønster                                              
20:00   Coach/dommermøte i hallen                                        
                                                         
Program Lørdag 6. desember                                                          
08:00   Legesjekk Senior A*                                      
09:00   Innledende kamp (74 stk - 3 ringer) inkl finaler - senior damer                                            
13:00   Lunsj                                      
14:00   Mønster Dan                                      
14:00   Klasse 240 - Junior - Jenter poom                                          
15:02   Klasse 270 - Junior - Gutter poom                                          
14:00   Klasse 340 - Senior I - Kvinner dan                                       
14:22   Klasse 360 - Senior III - Kvinner dan                                     
14:42   Klasse 370 - Senior I - Menn dan                                           
15:06   Klasse 380 - Senior II - Menn dan                                         
15:30   Kamp - junior finaler (3 ringer)                                    
16:30   Kamp - senior finaler herrer (1 ring)                                        
17:30   Premieutdeling Mønster og kamp                                            
19:30   Bankett - Grorud Samfunnshus 
     
Deltagelse:
Antall klubber   30
Antall deltagere 191 (ny rekord)
Antall deltagere mønster junior  29
Antall deltagere mønster senior 32 (13 kvinner og 19 menn)
Antall grupper mønster par, synkron og team 15
Antall deltagere kamp junior 74
Antall deltagere kamp senior 41 (9 kvinner og 32 menn)
Deltagende klubber:
Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Chon-Ji Team Taekwondo Hooksund
Dahnjun Taekwondo Klubb
Flaktveit Idrettsklubb Kampsport
Gjøvik Taekwondo Klubb
Grorud Taekwondo Klubb
Hamar Taekwondo Klubb
Hwa Rang Team Drammen
Keum Gang Nesttun
Keum Gang St.Hanshaugen
Koryo Team Gjøvik
Larvik Taekwondo Klubb
Mudo Lørenskog
Mudo Nordstrand
Mudo Oppegård
Mudo Team Furuset&Tveita
Mudo Team Namsos
Mudo Torshov
Nesodden Taekwondo Klubb
Nittedal Taekwondo Klubb
Sangrok Mudo
Ski Taekwondo Klubb
Solør Taekwondo Klubb
Steigen Taekwondo Klubb
Taekwondo Team Heimdal
Tangun Taekwondo Klubb
Tojang Taekwondo Klubb
Tong Ir Taekwondo
Tøyen Taekwondo Klubb
Vågen Taekwondo Klubb
Deltagere mønster:
Klasse 210 - Junior - Jenter cup høy
Camilla S Næss, Larvik Taekwondo Klubb
Helene Sæther, Mudo Torshov
Karethe Hustad Hansen, Sangrok Mudo
Mai Linn  Olsen Juliussen, Vågen Taekwondo Klubb
Marin Kristine Henriksen, Solør Taekwondo Klubb
Sara camal, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Klasse 230 - Junior - Gutter cup høy
Tayfun Karakurt, Hwa Rang Team Drammen
Marius Borgersen, Hwa Rang Team Drammen
Klasse 311 - Senior I - Kvinner cup høy
Karen Bastiansen Schov, Tangun Taekwondo Klubb
Kathrine Eriksen, Mudo Torshov
Signe Ping Aas, Sangrok Mudo
Klasse 313 - Senior III - Kvinner cup høy
Lone Moberg, Hwa Rang Team Drammen
Anne Gjems Rudi, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Klasse 331 - Senior I - Menn cup høy
Birk William Hynne, Solør Taekwondo Klubb
Menon Chandrabala, Tangun Taekwondo Klubb
Ronny Johansen, Hwa Rang Team Drammen
Stian Kristensen, Steigen Taekwondo Klubb
Sveinbjørn Jonsson, Solør Taekwondo Klubb
Klasse 333 - Senior III - Menn cup høy
Stefanos Papatheocharis, Nesodden Taekwondo Klubb
Jan Guttorm Gundelach, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Evald Nergaard, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Bertin Hansen, Sangrok Mudo
Klasse 240 - Junior - Jenter poom
Bettina Engebretsen, Ski Taekwondo Klubb
Elisa Hugvik Cabrera, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Jannicke Kuvås, Koryo Team Gjøvik
Kristin Vo, Hwa Rang Team Drammen
Lone Dalsberget, Solør Taekwondo Klubb
Natasha Singh, Mudo Torshov
Nathalie Holum, Ski Taekwondo Klubb
Parmjot Kaur, Mudo Nordstrand
Radhika Kumar, Hwa Rang Team Drammen
Silje Videsjorden, Mudo Torshov
Stine Jeanette Brobakken, Koryo Team Gjøvik
Tina  Bekkelund, Hamar Taekwondo Klubb
Vilde Slettevold, Vågen Taekwondo Klubb
Klasse 270 - Junior - Gutter poom
Milliam Müller, Mudo Team Furuset&Tveita
Joakim Solheim, Sangrok Mudo
Joachim Wien, Hwa Rang Team Drammen
Gard Fossum, Hwa Rang Team Drammen
Erik Yoo, Sangrok Mudo
Christian L Dedekam, Tøyen Taekwondo Klubb
Benjamin Benjaminsen, Hwa Rang Team Drammen
Andreas Slettevold, Vågen Taekwondo Klubb
Klasse 340/350 - Senior I/II - Kvinner dan
Gitte Østhus, Mudo Nordstrand
Maria Lund, Sangrok Mudo
Nina Bansal, Mudo Torshov
Stina Merethe Lund, Gjøvik Taekwondo Klubb
Tina Borg Frilseth, Hamar Taekwondo Klubb
Klasse 360/390 - Senior III - dan
Wenche Foss, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Tone Elisabeth Hansen, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Nils-Olav Munk, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Lillian Fossum, Hwa Rang Team Drammen
Klasse 370 - Senior I - Menn dan
Bjørn Audun Oustad, Hamar Taekwondo Klubb
Ferhat Cabar, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Håkon Halleby, Hwa Rang Team Drammen
Jon Fillip Wien, Hwa Rang Team Drammen
Khoa Dang Ngo, Tøyen Taekwondo Klubb
Morten Andersstuen, Ski Taekwondo Klubb
Klasse 380 - Senior II - Menn dan
Se Buorn Tran, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Morgan Nygård, Steigen Taekwondo Klubb
Jan Åge Østby, Solør Taekwondo Klubb
Klasse 400 - Par cup
Bertin Hansen og Signe Ping Aas, Sangrok Mudo
Marin Kristine Henriksen og Birk William Hynne, Solør Taekwondo Klubb
Menon Chandrabala og Karen Bastiansen Schov, Tangun Taekwondo Klubb
Ronny Johansen og Lone Moberg, Hwa Rang Team Drammen
Klasse 450 - Par dan
Lone Dalsberget og Jan Åge Østby, Solør Taekwondo Klubb
Kristin Vo og Joachim Wien, Hwa Rang Team Drammen
Gard Fossum og Radhika Kumar, Hwa Rang Team Drammen
Klasse 600 - Synkron - Kvinner dan
Cecilie  Bråthen, Ine Larsen, Rebekka Skogsletten, Chonji Vestli Taekwondo Klubb
Lillian Fossum, Radhika Kumar, Kristin Vo, Hwa Rang Team Drammen
Stine Jeanette Brobakken, Jannicke Kuvås, ???, Koryo Team Gjøvik
Klasse 650 - Synkorn - Menn dan
Gard Fossum, Joachim Wien, Jon Fillip Wien, Hwa Rang Team Drammen
Benjamin Benjaminsen, Håkon Halleby, Hans Kristian Mehren, Hwa Rang Team Drammen
Klasse 700 - Team
Bertin Hansen, Karethe Hustad Hansen, Signe Ping Aas, Joakim Solheim, Erik Yoo, Sangrok Mudo
Gard Fossum, Radhika Kumar, Kristin Vo, Joachim Wien, Jon Fillip Wien, Hwa Rang Team Drammen
Lone Dalsberget, Birk William Hynne, Sveinbjørn Jonsson, Susanne Tangen, Jan Åge Østby, Solør Taekwondo Klubb 
    
Deltagere kamp:
Junior A Kvinner klasse 42 - 44 kg
Miriam Tornes, Hwa Rang Team Drammen
Susanne Tangen, Solør Taekwondo Klubb
Junior A Kvinner klasse 44 - 46 kg ?
Carmen Cornejo, Grorud Taekwondo Klubb
Junior A Kvinner klasse 46 - 49 kg
Susann Daljord, Mudo Team Furuset&Tveita
Salsabil Saaliti, Mudo Team Furuset&Tveita
Quyen-Dao Phan, Tong Ir Taekwondo
Junior A Kvinner klasse 49 - 52 kg
Juweria Hassan, Mudo Torshov
Janike Lai, Nesodden Taekwondo Klubb
Maiken Handberg, Taekwondo Team Heimdal
Marigona Ramadani, Tong Ir Taekwondo
Junior A Kvinner klasse 52 - 55 kg
Ingrid Kolstadbråten, Mudo Oppegård
Diana Preciado, Mudo Team Furuset&Tveita
Sandra Staldvik, Mudo Team Namsos
Lea Eliassen, Nesodden Taekwondo Klubb
Marin Kristine Henriksen, Solør Taekwondo Klubb
Ane Naweqsha Bermudez , Taekwondo Team Heimdal
Anne-Margrethe S. Lie, Tojang Taekwondo Klubb
Junior A Kvinner klasse 55 - 59 kg
Isabel Haugstvedt, Keum Gang Nesttun
Sandra Søviknes, Keum Gang Nesttun
Stine Lunde , Mudo Oppegård
Nikolina Kursar, Mudo Team Furuset&Tveita
Cecilia Monteverde Haakonsen, Sangrok Mudo
Anne Johansen, Tong Ir Taekwondo
Dea Kristiansen, Tong Ir Taekwondo
Stine Nakstad, Tong Ir Taekwondo
Natalie Saastad, Tøyen Taekwondo Klubb
Junior A Kvinner klasse 59 - 63 kg
Danat Tekie, Mudo Team Furuset&Tveita
Ingrid Enachescu, Taekwondo Team Heimdal
Junior A Kvinner klasse 63 - 68 kg
Lone Dalsberget, Solør Taekwondo Klubb
May - Brit Krogstad, Taekwondo Team Heimdal
Vilde Slettevold, Vågen Taekwondo Klubb
Junior A Kvinner klasse 68 kg +
Cecilie Grøndal, Mudo Lørenskog
Kathinka Aune, Mudo Team Namsos
Junior A Menn klasse - 45 kg
Arne Bui, Dahnjun Taekwondo Klubb
Jawad Fayyaz, Grorud Taekwondo Klubb
Janakan Sivakumar, Grorud Taekwondo Klubb
Junior A Menn klasse 48 - 51 kg
Andre Nguyen, Mudo Team Furuset&Tveita
Vebjørn Skei Landsem, Taekwondo Team Heimdal
Øivind Hoem Øien, Taekwondo Team Heimdal
Junior A Menn klasse 51 - 55 kg
Konrad Irgens Nygren, Keum Gang St.Hanshaugen
Fritjof Nguyen, Mudo Team Furuset&Tveita
Anawat Sae-Khow, Solør Taekwondo Klubb
Andreas S. Lie, Tojang Taekwondo Klubb
Mintun Han, Tong Ir Taekwondo
Junior A Menn klasse 55 - 59 kg
Niklas Aagren, Grorud Taekwondo Klubb
Nadir Eledrissi, Mudo Team Furuset&Tveita
Martin Maurtvedt, Nesodden Taekwondo Klubb
Håkon Solum, Nesodden Taekwondo Klubb
Yngve Leirfall, Taekwondo Team Heimdal
Junior A Menn klasse 59 - 63 kg
Tayfun Karakurt, Hwa Rang Team Drammen
Hans Kristian Mehren, Hwa Rang Team Drammen
Fredrik Helland, Keum Gang Nesttun
Pedersen Thomas, Nittedal Taekwondo Klubb
Bart Baekelandt, Sangrok Mudo
Zahliman Beterbajev, Taekwondo Team Heimdal
Minh Nehat Phan, Tojang Taekwondo Klubb
Martin Gundersen, Tong Ir Taekwondo
Junior A Menn klasse 63 - 68 kg
Andreas Nistad, Flaktveit Idrettsklubb Kampsport
Fredrik Andersen, Hwa Rang Team Drammen
Marius Kordal, Mudo Lørenskog
Kevin Nyaas, Nesodden Taekwondo Klubb
Johan Græe, Sangrok Mudo
Morten Pettersen, Tojang Taekwondo Klubb
Junior A Menn klasse 68 - 73 kg
Eivind Broen, Taekwondo Team Heimdal
Truls Johnsen, Taekwondo Team Heimdal
Tor Løvset Waage, Taekwondo Team Heimdal
Hassan Nawafly, Tojang Taekwondo Klubb
Hussein Mahmood Al Saedy, Tøyen Taekwondo Klubb
Junior A Menn klasse 73 - 78 kg
Magnus Bossum Arnli, Mudo Oppegård
Morten Huus Rønningen, Taekwondo Team Heimdal
Petter Lyng, Tojang Taekwondo Klubb
Junior A Menn klasse 78 kg +
Benjohn Grejalde, Sangrok Mudo
Kim Andre Gjedtjernet, Solør Taekwondo Klubb
Steffan Møllegård, Tong Ir Taekwondo
Senior A* Kvinner klasse 47 - 51 kg
Laila Nguyen, Dahnjun Taekwondo Klubb
Anne Stephanie Bøckmann, Sangrok Mudo
Siv Anja Mienna, Taekwondo Team Heimdal
Senior A* Kvinner klasse 51 - 55 kg
Ida Fredriksen, Grorud Taekwondo Klubb
Tatiana Høgberg, Mudo Nordstrand
Senior A* Kvinner klasse 59 - 63 kg
Thale løvaas, Keum Gang Nesttun
Maria Lund, Sangrok Mudo
Senior A* Kvinner klasse 67 - 72 kg
Hove Kristine, Keum Gang Nesttun
Gry Bakken, Mudo Team Furuset&Tveita
Senior A* Menn klasse 58 - 62 kg
Hasnain Hussain, Grorud Taekwondo Klubb
Shiraz Muhammad, Grorud Taekwondo Klubb
Martin Hov, Mudo Team Furuset&Tveita
Birk William Hynne, Solør Taekwondo Klubb
Daniel Nyberg, Solør Taekwondo Klubb
At Phongkham, Tong Ir Taekwondo
Lars Ness, Tøyen Taekwondo Klubb
Senior A* Menn klasse 62 - 67 kg
Assad Abbas, Grorud Taekwondo Klubb
Andreas Glemming, Grorud Taekwondo Klubb
Stian Lampe, Keum Gang Nesttun
Erhan Polat, Mudo Team Furuset&Tveita
Sahab Sohri, Mudo Team Furuset&Tveita
Jomar Løe Bing, Solør Taekwondo Klubb
Jo Ness, Tøyen Taekwondo Klubb
Khoa Dang Ngo, Tøyen Taekwondo Klubb
Abbas Abdul Jabar, Chon-Ji Team Taekwondo Hokksund
Senior A* Menn klasse 67 - 72 kg
Jan Petter Hammer, Keum Gang Nesttun
Andre Risvold, Keum Gang Nesttun
Lyndin Moen Fredrikk, Tojang Taekwondo Klubb
Rehman Moghal, Tøyen Taekwondo Klubb
Senior A* Menn klasse 72 - 78 kg
Marius Vetrhus Michelsen, Dahnjun Taekwondo Klubb
Jan-Rhoar Skjøndal, Flaktveit Idrettsklubb Kampsport
Robert Honningdalsnes, Grorud Taekwondo Klubb
Valderhaug Jørn Rune, Keum Gang Nesttun
Eirik Bratli, Mudo Team Furuset&Tveita
Andreas Berg, Taekwondo Team Heimdal
Senior A* Menn klasse 78 - 84 kg
Roger Løkken, Gjøvik Taekwondo Klubb
Nabil Hibout, Grorud Taekwondo Klubb
Christer Nordfonn, Keum Gang Nesttun
Alf Andre Barbakken, Solør Taekwondo Klubb
Marshall Andersen, Taekwondo Team Heimdal
Javid Ayob, Tøyen Taekwondo Klubbmber16:00 
comments

You have no rights to post comments

Online

Vi har 133 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Find Us On FaceBook - Image